STŘEDOČESKÝ KRAJ, OKRES NYMBURK, MÍSTNÍ ČÁST OBCE DYMOKURY

PŘEDADVENTNÍ TURNAJ 2016

Tradiční předadventní turnaj ve stolním tenise se konal ve Svídnici dne 19. 11. 2016. Pozvání na něj přijal pan senátor Tomáš Czernin, který slavnostně turnaj zahájil, popřál všem úspěch a přislíbil na příští rok svou účast i jako hráč.
A pak už se do boje pustila dvacítka borců – zástupců všech našich tří vesnic – Dymokur, Černé Hory a Svídnice, ale i příchozí z jiných míst.
Pro menší účast kategorie mládeže byli mladší účastníci zařazeni do kategorie mužů. A rozhodně se neměli za co stydět . Petr Vondráček ml., Láďa Krátký ml. i Filip Bureš (hrající se zdravotním znevýhodněním) byli starším borcům rovnocennými partnery.
Na všechny účastníky v obou kategoriích čekaly pěkné  ceny a občerstvení.  Na stupních vítězů pak stanuli:
Muži: 1. Mejzr P., 2. Šimon J., 3. Knespl P.
Ženy: 1. Táborská I., 2. Šimonová L., 3. Táborská A.
Ale zvítězili vlastně všichni, protože věnovali jedno odpoledne sportovní aktivitě v prima partě a udělali tak něco pro své zdraví.