STŘEDOČESKÝ KRAJ, OKRES NYMBURK, MÍSTNÍ ČÁST OBCE DYMOKURY

Předadventní turnaj ve stolním tenise 2011

Těsně před zahájením krásného adventního období jsme se ve Svídnici rozhodli uspořádat malý turnaj v ping pongu. Vzhledem k tomu, že s pořádáním obdobných akcí nemáme moc zkušeností, jednalo se o turnaj uzavřený – pro pořadatele, občany Svídnice,  chalupáře, kamarády z družební obce Černá Hora, naše přátele a přátele našich přátel.

Akce se konala dne 26. 11. 2011 a začátek byl stanoven na 13.00 hod. Přes trochu nejistý začátek se nakonec zaregistrovalo osm hráčů v kategorii mužů,  v kategorii žen stejný počet a v kategorii dětí 3 místní hráči. Další účastníci  pak vytvářeli hezkou atmosféru celého turnaje, pomáhali s organizací.

Hlavní rozhodčí a člen organizačního výboru pan Zdeněk Slavík průběžně zachycoval a vyhodnocoval všechny výsledky. Boje byly vyrovnané, každý se snažil dát do hry maximum.

Po skončení turnaje bylo slavnostní vyhlášení vítězů /pořadí viz. tabulka/ a předání cen. Celá akce pak byla zakončena příjemným posezením v klubu u občerstvení, o které se postarali organizátoři.

Všem účastníkům, pořadatelům i sponzorům patří  dík za vydařené sportovní odpoledne.